Správa vozového parku

Čo je služba - Správa vozového parku v spoločnosti MHC Mobility?

Ak sa rozhodnete pre službu správy vozového parku od spoločnosti MHC Mobility, odovzdáte nám svoj vozový park firemných vozidiel výmenou za pevne stanovený a známy mesačný poplatok. Tento poplatok vám poskytne celé spektrum riešení a výhod, ktoré vám umožnia zabudnúť na problémy so správou vozového parku a sústrediť sa na rozvoj vášho podnikania: 

Optimalizácia nákladov

S nami sa vyrovnáte prostredníctvom jednej spoločnej faktúry a vaša spoločnosť rýchlo pocíti úspory vyplývajúce z dohľadu nad nákladmi na servis vozidiel.

Bezpečnosť vašich vodičov

Poskytujeme vám prístup k asistenčnej službe 24/7 a podporu skúseného a špecializovaného tímu odborníkov na služby zákazníkom.

Pohodlie

Využívajte kompletný balík služieb vrátane asistenčných služieb MHC Assistance 24/7, priebežnej údržby, poistných balíkov nezávislých od poistného trhu, poistných udalostí, palivových kariet a výmeny a uskladnenia pneumatík.

Ďalšia podpora pri správe vozového parku

Vlastníte firemný vozový park s niekoľkými, desiatkami alebo dokonca stovkami vozidiel? Objavte jeho plný potenciál so službou správy vozového parku od spoločnosti MHC Mobility! 

Pomôžeme vám:

  •  Zvýšenie mobility a efektivity zamestnancov
  • Dosiahnutie obchodných cieľov stanovených pre váš vozový park 
  • Kontrola a optimalizácia nákladov na údržbu vozového parku
  • Dekarbonizujte svoj vozový park a splňte tak svoje ciele udržateľnosti.
Kontaktujte nás

Komplexný balík služieb

Analýza efektívnosti vozového parku

Odborníci spoločnosti MHC Mobility sa pozrú na váš súčasný vozový park, správu vozového parku a personálu a identifikujú možnosti optimalizácie ich výkonnosti.

Komplexná stratégia mobility

Na základe analýzy pripravíme komplexný plán rozvoja vozového parku vašej spoločnosti. 

Poradíme vám s najlepšími riešeniami mobility a pomôžeme vám urobiť najlepšie rozhodnutia z finančného, efektívneho a ekologického hľadiska.

Individuálny prístup

Cítime zodpovednosť za vozový park našich zákazníkov. Po pochopení vašich obchodných potrieb a očakávaní vám pripravíme komplexné služby lízingu na mieru.

Account Manager

Poskytujeme rýchlu podporu vo všetkých aspektoch správy vozového parku: vyjednávanie najlepších podmienok služby, priebežná údržba vozového parku a efektívna správa servisu vozidiel.

Špecializovaný tím odborníkov

Vybraná skupina špecialistov spoločnosti MHC Mobility, ktorí poznajú históriu a špecifiká vášho vozového parku, slúži vám a vašim vodičom svojimi odbornými znalosťami.

Máte konkrétny problém? Vždy viete, na koho sa môžete obrátiť so žiadosťou o okamžitú odbornú pomoc.

Vždy aktuálne

Správa vozového parku od spoločnosti MHC Mobility umožňuje vašej spoločnosti dynamicky sa prispôsobovať vyvíjajúcemu sa odvetviu vozového parku a reagovať na právne a daňové zmeny.

Splňte svoje ciele CSR

Ukážeme vám, ako organizovať politiku mobility vašej spoločnosti tak, aby spĺňala ciele CSR (spoločenskej zodpovednosti firiem) a zároveň maximalizovala efektivitu vášho vozového parku.

Kontaktujte nás

Obchodné oddelenie +421 2 3277 7011Pondelok až piatok 9:00 - 17:00

Zavolajte nám

Newsletter

Prihláste sa na odber a buďte vždy informovaný o aktuálnych ponukách.
Dostávajte najnovšie informácie a špeciálne ponuky týkajúce sa prenájmu vozidiel a služieb.


Táto webová stránka môže používať technológiu cookies predovšetkým na účely zabezpečenia riadneho fungovania, ale tiež na štatistické a reklamné účely. Prijímanie súborov cookie možno odvolať pomocou nastavení prehľadávača. Viac informácií. OK