O nás

S hrdosťou Vám oznamujeme, že naša spoločnosť, európska pobočka globálnej skupiny, mení 1. apríla 2021 v dôsledku fúzie svoj názov na:

Nový názov spoločnosti odráža kapitálové zmeny a tiež zdôrazňuje naše kompetencie. Mobilita je jedným z piatich strategických pilierov našej činnosti a cieľom MHC Mobility je rozvoj európskej operačnej siete v tejto oblasti.

Našou úlohou je poskytovať kompletný rozsah služieb v oblasti mobility, založený na inovatívnych, udržateľných riešeniach a prispôsobený potrebám našich klientov na lokálnej i medzinárodnej úrovni.

Zmena názvu spoločnosti nemá vplyv na aktuálne platné zmluvy, obchodné rozhodnutia alebo rozsah našich služieb. Našou prioritou je najvyššia kvalita služieb a náš tím zamestnancov je vám kedykoľvek k dispozícii. Či už ide o podporu dekarbonizácie vozového parku alebo riešenia mobility pre vozový park, vždy ponúkame riešenia šité na mieru vašim potrebám a možnostiam.

Naša spoločnosť sa už roky vyznačuje individuálnym prístupom k zákazníkovi. Teraz ako MHC Mobility budeme aj naďalej transparentným spôsobom poskytovať komplexné poradenstvo a vysoko kvalitné služby.

V časoch sociálnych a ekonomických zmien, ktoré prinášajú nové výzvy, je obzvlášť dôležité stabilné obchodné partnerstvo. Globálna fúzia posilnila pozíciu našej spoločnosti aj na miestnych trhoch, vďaka čomu vám spoločnosť MHC Mobility môže poskytnúť ešte lepšiu podporu pri rozvoji a optimalizácii obchodných aktivít.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami a na spoločné budovanie úspešnej a udržateľnej budúcnosti.

Leták

Prihláste sa na odber a buďte vždy informovaný o našej ponuke.
Dostávajte najnovšie informácie a špeciálne ponuky týkajúce sa prenájmu vozidiel a služieb.


Táto webová stránka môže používať technológiu cookies predovšetkým na účely zabezpečenia riadneho fungovania, ale tiež na štatistické a reklamné účely. Prijímanie súborov cookie možno odvolať pomocou nastavení prehľadávača. Viac informácií. OK