Infolinka +421 2 3277 7011

O nás

Spokojnosť zákazníkov
je našou najvyššou prioritou

Spoločnosť MHC Mobility poskytuje riešenia mobility, ktoré riešia výzvy a potreby rôznych spoločností. Naším cieľom je podporovať našich klientov v rozvoji ich podnikania a vytvárať spolu s nimi udržateľnú budúcnosť. Naďalej rozširujeme ponuku našich služieb, zachovávame vysoké etické štandardy a zameriavame sa na inovatívne riešenia prispôsobené potrebám našich klientov. 

Náš tím tvoria profesionáli, pre ktorých je prioritou poskytovať služby najvyššej kvality a komplexné poradenstvo, ako aj budovať vzťahy s klientmi za transparentných podmienok. 


Spoločnosť MHC Mobility CEE zamestnáva viac ako 150 ľudí a spravuje vozový park s viac ako 12 500 vozidlami. Naši zamestnanci sú skupina oddaných a skúsených odborníkov. 

Naším hlavným cieľom je poskytovať služby na najvyššej úrovni, aby sme mohli rásť a rozvíjať nové produkty a kompetencie spolu so spokojnými a lojálnymi zákazníkmi. K našim zákazníkom a ich potrebám pristupujeme individuálne.

Eric Van Vliet
GENERÁLNY RIADITEĽ
MHC Mobilita stredná a východná EurópaNasza historia

Od začiatku nášho rozvoja sme sa zamerali nielen na osobné a úžitkové vozidlá, ako väčšina lízingových spoločností na trhu. Ponúkame dodávky od 3,5 tony aj veľké nákladné vozidlá do 44 ton. 

1957 r.

Založenie spoločnosti Hitachi Home Electric Appliance Geppuhanbai Corp. - prvou spoločnosťou v skupine Hitachi, ktorá začala predávať na splátky.

1971 r.

Spoločnosť Hitachi spúšťa prenájom a lízing automobilov.

1991 r.

Získala všetky akcie spoločnosti Fleet Lease (UK) Ltd.  Spoločnosť expanduje na európsky trh. 

2014 r.

Založenie spoločnosti Hitachi Capital Polska.

2018 r.

Akvizícia spoločnosti Planet Car Lease Polska Sp. z o.o. spoločnosťou Hitachi Capital Polska.

2020 r.

Prevzatie majetku, zamestnancov a zákazníkov skupiny Fraikin v Českej republike, Maďarsku a na Slovensku spoločnosťou Hitachi Capital Polska. Začiatok riadenia aktivít spoločnosti v strednej a východnej Európe z Varšavy.

2021 r.

Akvizícia maďarskej spoločnosti EuroFleet spoločnosťou Hitachi Capital Polska. Rozšírenie Hitachi Capital Mobility Maďarsko.

2021 r.

Zlúčenie spoločnosti Hitachi Capital Corporation so spoločnosťou Mitsubishi UFJ Lease & Finance Company Limited. Na európskom trhu vzniká nová značka: MHC Mobility.

Grupa MHC Mobility

Sme členom skupiny Mitsubishi HC Capital Group, ktorá je globálnym hráčom v sektore mobility z hľadiska veľkosti a obchodných línií. Po zlúčení spoločností Hitachi Capital Corporation a Mitsubishi UFJ Lease and Finance Company Limited rozvíjame zameranie našej materskej spoločnosti na mobilitu a ponúkame plne integrované inovatívne služby doma aj v zahraničí.

Dcérske spoločnosti MHC Mobility pôsobiace v celej Európe reagujú na potreby špecifických trhov a zároveň sa riadia celkovým poslaním a víziou spoločnosti. Vo všetkých našich spoločnostiach sa zameriavame na priebežné poradenstvo a dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, ktoré sa rozvíjajú dlhodobo. Naďalej pridávame nové služby a flexibilné mobilné riešenia, aby sme našim klientom zabezpečili náskok, optimalizáciu ich podnikania, rast a úspech.

Sídlo spoločnosti Dcérske spoločnosti MHC Mobility Spolupracujúce spoločnosti

Naše silné stránky

Keď začnete spolupracovať so spoločnosťou MHC Mobility, môžete očakávať najmä vysoké štandardy služieb:

  • otvorenosť organizácie, podpora celého tímu a dlhoročné partnerstvo,
  • zvýhodnené náklady na financovanie,
  • výber všetkých modelov a značiek vozidiel, 
  • jasné procesy a štandardy služieb a transparentná zmluva o operatívnom lízingu,
  • pravidelné prieskumy spokojnosti zákazníkov.          

Názory našich klientov

Viac ako 96% zákazníkov by odporučilo naše služby ostatným a podpísalo zmluvu s našou spoločnosťou.

Spoločnosť MHC Mobility je našim dlhoročným obchodným partnerom v oblasti operatívneho leasingu našich nákladných servisných vozidiel. Servisné vozidlá vo výbave ADR, ktoré používame, nám dodajú presne podľa našich požiadaviek, počas ich prevádzkovania nám zabezpečujú ich pravidelné prehliadky, údržbu, opravy, a po skončení leasingovej zmluvy výmenu za nové vozidlo. Je dobré vedieť, že v prípade problémov s vozidlom sa máme na koho obrátiť a že dostaneme profesionálnu pomoc. So službami spoločnosti MHC Mobility sme spokojní a dúfam, že máme pred sebou ešte dlhú spoluprácu.

Ivan Orlický Servisný manager NCH SLOVAKIA s.r.o.

I have been cooperating with MHC Mobility since 2012 in the scope of CFM services, such as passenger car and delivery van rental, fleet servicing, and fuel cards. What distinguishes MHC from its competitors is the range of their offer, flexibility, and high service quality while maintaining attractive prices. I also appreciate having very good contact with the account manager and the management board – both at the highest level. There is nothing impossible for MHC. What seems difficult or undoable for other companies can usually be smoothly implemented by MHC Mobility. I sincerely recommend their services. A truly trustworthy business partner!

Adam Gotartowski

I definitely recommend this company. A high quality of service, flexibility, and a professional approach towards clients. I had very good contact with employees who help in everyday matters. Keep it up!

Sławomir Wajs

I have been working with MHC Mobility for 4 years in financing the vehicle fleet. They have always been reliable and easy to work with. I can sincerely recommend their services.

Tomasz Czerwiński

A very professional approach. Contact and customer service at a very high level. All needs satisfied promptly. MHC Mobility is a business partner worth recommending.

Kamil Szwarc

Kontaktujte nás

Infolinka +421 2 3277 7011 PO - PIA, 8:00 – 16:30

Zavolajte nám

Odpovieme čo najskôr.

Newsletter

Prihláste sa na odber a buďte vždy informovaný o aktuálnych ponukách.
Dostávajte najnovšie informácie a špeciálne ponuky týkajúce sa prenájmu vozidiel a služieb.


Táto webová stránka môže používať technológiu cookies predovšetkým na účely zabezpečenia riadneho fungovania, ale tiež na štatistické a reklamné účely. Prijímanie súborov cookie možno odvolať pomocou nastavení prehľadávača. Viac informácií. OK